Lliga CUSCA 2005-2006

JugadorJC% CA% AS% SCUSCA
Xevi Olivé2214,55%418,18%33150,00%886
Valentí Rossell2015,00%15,00%26130,00%855
Dani Hernàndez6800,00%45,88%5986,76%814
Jordi Torra1000,00%110,00%880,00%801
Àngels Soldevila4824,17%48,33%4797,92%766
Raül Royo1200,00%00,00%12100,00%743
Ramon Torres2200,00%14,55%1881,82%733
Pep Torras2200,00%313,64%2195,45%701
Muntsa Clotet5300,00%23,77%3566,04%698
Mauri Corrons1900,00%15,26%1052,63%676
Mireia García1400,00%00,00%857,14%668
Jaume Serra1900,00%210,53%1052,63%661
Ester Pérez100,00%00,00%1100,00%648
Xevi Giol2000,00%15,00%840,00%637
Albert Cartoixà1700,00%00,00%529,41%590
Imma Racero200,00%00,00%00,00%588
Xevi Torres1300,00%17,69%646,15%585
Ramon Mascaró1100,00%00,00%327,27%568
Jaume Perez800,00%112,50%562,50%557
Josep Martín400,00%00,00%250,00%497
Montse Albets2800,00%13,57%27,14%469
Rosa Riera2000,00%15,00%525,00%431
Josep Sanahuja500,00%00,00%00,00%394
Montse Torras

1400,00%00,00%17,14%372
Enric Mieza100,00%00,00%00,00%369
Rosa Rojas200,00%00,00%00,00%287
Susanna Pérez100,00%00,00%00,00%204

Deixa un comentari

L'adreça electrònica no es publicarà Els camps necessaris estan marcats amb *



Podeu fer servir aquestes etiquetes i atributs HTML: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>