Lliga CUSCA 2007-2008

La temporada 2007-2008 el Club Scrabble Manresa va començar a fer servir la plataforma web d’en Lluís de Yzaguirre per dur el control de les estadístiques de la lliga CUSCA. Podeu consultar totes les dades a l’enllaç següent:

Els principals índexs es troben recollits en aquestes taules.

Jugadors habituals

Pos.JugadorJC% CA% AS% SPuntsCUSCA
1Valentí Rossell701014,29%1014,29%122174,29%69936999
2Dani Hernandez136139,56%118,09%210154,41%129747954
3Muntsa Clotet13343,01%139,77%173130,08%120012902
4Àngels Soldevila9944,04%1414,14%132133,33%83444842
5Ramon Torres3825,26%37,89%38100,00%31112818
6Xevi Torres6722,99%45,97%5988,06%49566739
7Albert Cartoixà7611,32%33,95%4660,53%54715719
8Muntsa G. Castells9233,26%44,35%7480,43%62258676
9Xavier Giol4824,17%12,08%3879,17%32360674
10Montse Albets3700,00%12,70%1540,54%22552609
11Rosa Riera4612,17%12,17%3065,22%26639579
12M. A. Malagarriga5100,00%23,92%2956,86%28529559
13Marga Colillas8711,15%22,30%2326,44%47424545

Deixa un comentari

L'adreça electrònica no es publicarà Els camps necessaris estan marcats amb *



Podeu fer servir aquestes etiquetes i atributs HTML: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>