Lliga CUSCA 2006-2007

JugadorJC% CA% AS% SCUSCA
Valentí Rossell3126,45%619,35%46148,39%927
Jordi Torra1300,00%215,38%16123,08%921
Dani Hernandez6822,94%45,88%88129,41%885
Ramon Torres3013,33%310,00%35116,67%843
Muntsa Clotet9311,08%77,53%99106,45%840
Xevi Olivé2015,00%00,00%20100,00%822
Xavier Giol10110,00%110,00%13130,00%786
Raul Royo1700,00%00,00%17100,00%771
Àngels Soldevila6211,61%23,23%5182,26%748
Jaume Serra4312,33%24,65%3274,42%740
Albert Cartoixà7811,28%45,13%4051,28%699
Josep Porta2400,00%00,00%625,00%631
Xevi Torres700,00%114,29%571,43%624
Pep Torras800,00%00,00%450,00%621
Montse Albets4500,00%00,00%1533,33%599
Rosa Riera6500,00%11,54%4569,23%574
Laia Codina100,00%00,00%00,00%537
M. A. Malagarriga5500,00%11,82%3461,82%521
Montse Torras2700,00%00,00%13,70%478
Mercè Vila100,00%00,00%1100,00%465
Marga Colillas7700,00%00,00%56,49%401
Josep Caballé200,00%00,00%00,00%279

Deixa un comentari

L'adreça electrònica no es publicarà Els camps necessaris estan marcats amb *



Podeu fer servir aquestes etiquetes i atributs HTML: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>